Poznaj Fizjoexpress – gabinet fizjoterapii w Warszawie

Zanim spotkamy się po raz pierwszy, poznajmy się bliżej

Nie mamy przed Tobą tajemnic. Fizjoexpress to innowacyjny gabinet fizjoterapii i osteopatii. Miejsce szybkiego powrotu do sprawności tworzą pasjonaci swojej pracy. Wykorzystujemy naturalne techniki manualne, aby szybko i skutecznie pomóc zwalczyć dolegliwości bólowe narządu ruchu.

Twój zaoszczędzony czas i natychmiastowe uczucie ulgi to nasz cel! Fizjoexpress, czyli miejsce, które zrodziło się z wiary, że każdy zasługuje na życie bez bólu

Umawiam wizytę!

5 faktów o Fizjoexpress
i wszystko jasne!

Widoczne plecy pacjentki, na której fizjoterapeuta przeprowadza terapię manualną łopatki i stawu barkowego

Misja Fizjoexpress

Komfortowe życie bez ograniczeń!

Wspólnie tworzyć świat, w którym jedno marzenie związane z powrotem do sprawności zmienia się w milion — oto nasza misja. Każdy ma prawo, aby działać bez ograniczeń fizycznych i psychicznych. Nieustępliwie dążymy do optymalizacji i przyspieszenia powrotu do sprawności.

Naszym celem jest edukacja zdrowotna oraz przywrócenie lub podwyższenie komfortu klientów, zapewniając życie w pełnym zakresie ruchu. Działamy natychmiastowo i efektywnie…

Umawiam wizytę!

Lokalizacja Fizjoexpress

W samym centrum Warszawy!

Znajdziesz nas w Warszawie na ul. Łucka 20/94. Wystarczy, że staniesz twarzą do StomaCare, a po lewej stronie za filarem i paczkomatem DPD skierujesz krok w stronę czwartej klatki. Wpisz 94 i potwierdź dzwonkiem.

Schodami lub windą na piąte piętro i już jesteś na miejscu.

Fizjoexpress na mapie
Przeszklone wieżowce, w tle wschodzące słońce, jasne, niebieskie, ciepłe kolory

O Fizjoexpress

Początki Fizjoexpress

Od zawsze to, co najlepsze!

Wszystko zaczęło się w 2015 roku. To wtedy w Warszawie, Rehealthy otworzyło drzwi do swojego gabinetu. Fizjoexpress zrodziło się z rdzennych wartości Rehealthy. Nazwa nowej marki to fuzja kluczowych słów dla naszego miejsca powrotu do sprawności — fizjoterapia i express.

Główny cel był jeden: w jak najkrótszym czasie uruchomić jak najwięcej mechanizmów regulujących, w jak największej ilości kluczowych miejsc w ciele. Błyskawicznie udało się przekształcić plan biznesowy w rzeczywistość. W Warszawie powstał innowacyjny gabinet fizjoterapii, w którym podstawową wartością jest czas klienta.

Nie chcieliśmy czekać, aby powolnymi krokami rosnąć w siłę. Już na starcie wysoko podnieśliśmy poprzeczkę, stosując precyzyjne i dopasowane rozwiązania z zakresu medycyny osteopatycznej oraz terapii manualnej.

Skuteczna jakość, nowoczesne urządzenia, kompetentni fizjoterapeuci towarzyszą Fizjoexpress by Rehealthy od samego początku. Zawsze konsekwentnie poszukujemy aktualnej wiedzy, nieustannie podążamy za innowacyjnością, nie boimy się twórczego myślenia i nieszablonowych rozwiązań.

Umawiam wizytę!
Podpinanie elektrod do odcinka lędźwiowego kręgosłupa

Profesjonalna fizjoterapia i doświadczony zespół

Nieustanne podnoszenie kwalifikacji!

W Fizjoexpress stworzyliśmy zespół, przy którym klienci czują się bezpiecznie. Poczucie zaufania budzą nie tylko wysokie kompetencje doświadczonych fizjoterapeutów i osteopatów, ale również wyróżniające cechy pracowników: cierpliwość, empatia, szacunek, całkowite zaangażowanie.

Ogromna wiedza, pasja do człowieka, drogocenne doświadczenie, pełen profesjonalizm to zalety specjalistów Fizjoexpress. Nieustannie się rozwijamy!

Każdego dnia zdobywamy aktualną wiedzę, zyskujemy dodatkowe doświadczenie nie tylko na krajowych, ale również zagranicznych szkoleniach i konferencjach. Podnosimy swoje kwalifikacje zgodnie z kryteriami Europejskiej Deklaracji Standardów w Fizjoterapii. A wszystko po to, aby troska o zdrowie w naszym gabinecie, zawsze oznaczała najwyższą jakość usług.

Poznaj metodę BTP®

Nasi Fizjoterapeuci i Osteopaci

Zespół Fizjoexpress
Arkadiusz Martyniuk Fizjoexpress fizjoterapia terapia manualna Warszawa
Arkadiusz Martyniuk

Arkadiusz Martyniuk

Kilkanaście lat pracy zawodowej, w międzyczasie rozwój w obszarach miękkich i biznesowych, dyplomowany osteopata i fizjoterapeuta, przedsiębiorca, od 2015 właściciel marki REHEALTHY®, nauczyciel, twórca innowacyjnych programów Basic Treatment Protocol®, Wskaźnik Czynników Ryzyka Pracowników Biurowych oraz Program Profilaktyki Kręgosłupa – sprawnykregoslup.pl, aktywny członek towarzystw, promotor zdrowego stylu życia, w wolnych chwilach pracuje.
Michał Kasica Fizjoexpress fizjoterapia terapia manualna Warszawa
Michał Kasica

Michał Kasica

Fizjoterapeuta z chęcią niesienia pomocy innym. Specjalista od rehabilitacji ortopedycznej u osób dorosłych z przewlekłymi bólami. Profesjonalista, a zarazem człowiek o niezliczonych pokładach: empatii, wrażliwości, cierpliwości, determinacji w dążeniu do realizacji założonych celów. Nieustannie podnosi swoje kompetencje, gwarantując najwyższą jakość usług i niezwykłą skuteczność. Michał propaguje zdrowy styl życia i zaraża pasją do siatkówki.
Michał Bojemski

Michał Bojemski

Fizjoterapeuta z powołania! Zapewnia maksimum efektów w najkrótszym czasie. Profesjonalista w profilaktycznym i pragmatycznym działaniu. Edgard wyróżnia się niezawodnym warsztatem fizjoterapeutycznym i indywidualnym doborem skutecznych metod  w zależności od stanu funkcjonalnego pacjenta. To człowiek kreatywny, empatyczny, z dystansem do siebie i poczuciem humoru. Pasjonat specjalistycznych książek i zdrowego życia: zrównoważona aktywność, odpowiednia ilość snu, zbilansowana dieta.
Fizjoterapeuta badający staw kolanowy

Skuteczne metody terapeutyczne

Szybki powrót do sprawności!

Błyskawicznie i skutecznie poprawiamy komfort życia poprzez zmniejszanie lub usuwanie dolegliwości bólowych oraz ograniczeń narządu ruchu. Z nami Klienci szybko odbudowują psychiczną i fizyczną pewność siebie – odzyskują radość i siłę do działania.

Specjalizacją Fizjoexpress są najczęściej występujące zaburzenia związane z siedzącym stylem życia np. rwa kulszowa. Na podstawie danych Maher i Bardin wiemy, że na 100 osób z bólami pleców jesteśmy w stanie pomóc 95% pacjentom, wykorzystując skuteczne rozwiązania zgodne z protokołem Basic Treatment Protocol®. BTP® to opatentowana metoda badania i leczenia manualnego.

Każdy wykwalifikowany członek naszej załogi może pochwalić się bogatym dorobkiem z zakresu fizjoterapii i osteopatii. Jakość i doświadczenie gwarantuje Arkadiusz Martyniuk — dyplomowany osteopata i fizjoterapeuta z wieloletnim bagażem doświadczeń w pracy zawodowej.

Arkadiusz jest twórcą innowacyjnych programów: Basic Treatment Protocol®, Wskaźnik Czynników Ryzyka Pracowników Biurowych i Program Profilaktyki Kręgosłupa. Niejednokrotnie występował w telewizji jako: promotor zdrowego stylu życia, aktywny członek towarzystw, właściciel marki REHEALTHY®, edukator zdrowotny, szkoleniowiec z zakresu: terapii manualnej, masażu, fizjoterapii.

Kontakt Fizjoexpress Warszawa

Zarezerwuj termin!

Działaj tak szybko, jak my, a już wkrótce poczujesz, co oznacza lepsze życie. Czy wiesz, że już teraz możesz umówić się na wizytę w Fizjoexspress online? To takie proste!

Nie martw się, że zapomnisz o spotkaniu. System wysyła przypomnienie dzień przed wizytą. Jeśli rezerwujesz termin dla kogoś innego, prosimy o krótką notatkę. Gwarantujemy najniższe ceny podczas umawiania wizyt online przez witrynę lub aplikację Booksy.

1

Zaloguj się lub załóż konto na Booksy

2

Przejdź do Fizjoexpress

3

Wybierz odpowiedni dzień i godzinę

4

Opłać wizytę

5

Zaczekaj na potwierdzenie i odbierze usługę

Umawiam wizytę!

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Jak umówić się na wizytę w Fizjoexspress?

Umów wizytę przez Booksy. Zaloguj się lub załóż konto w aplikacji i przejdź do Fizjoexpress. Wybierz odpowiedni dzień oraz godzinę, a później opłać wizytę. Otrzymasz potwierdzenie rezerwacji i gotowe!

Co to jest Basic Treatment Protocol®?

Basic Treatment Protocol® to opatentowana metoda badania i leczenia manualnego opracowana przez  Arkadiusza Martyniuka. BTP® oznacza bezpieczne oraz skuteczne narzędzie, które służy do odszukania przyczyny dolegliwości i usunięcia problemów bólowych.

Jakie techniki i metody obejmują zabiegi w Fizjoexspress?

Stosujemy idealnie dopasowane rozwiązania z zakresu terapii manualnej i medycyny osteopatycznej. Korzystamy ze specjalistycznych i nowoczesnych metod diagnostycznych. Techniki Fizjoexpress są: bezpieczne, szybkie, nieinwazyjne, skuteczne.

Czy Fizjoexspress zawsze może pomóc?

Fizjoexpress nigdy nie zostawia swoich klientów w potrzebie.  Jeżeli dolegliwość wynika z dysfunkcji somatycznej – usuwamy lub minimalizujemy ból i ograniczenia. W rozwiązywaniu problemów wykraczających poza nasze kompetencje – odsyłamy do konkretnego specjalisty.

Dlaczego Fizjoexspress, a nie inna klinika?

Główną wartością naszej marki  jest czas klienta. Warto wybrać Fizjoexpress —  innowacyjny gabinet Fizjoterapii i Osteopatii, jeżeli zależy nam na ekspresowej oraz niezwykle skutecznej usłudze powrotu do sprawności. Fizjoexpress tworzy zespół specjalistów z ogromną pasją do człowieka, doświadczeniem i wiedzą.

Jak przebiega pierwsza wizyta w Fizjoexspress (proces terapii)? 

Pierwsza wizyta w Fizjoexpress to szybki proces. Terapię rozpoczynamy od wywiadu z pacjentem na temat problemów i dolegliwości. Następnie przeprowadzamy bezpieczne badanie kliniczne całego ciała, aby efektywnie wykonać pierwszy zabieg. W zależności od potrzeb ustalamy dalszy przebieg działania.

Jak samodzielnie sprawdzić, czy mam rwę kulszową?

Rwa kulszowa to powszechne schorzenie, które negatywnie wpływa na nerw kulszowy. Oznacza zespół dolegliwości bólowych utrudniających życie, ale z którymi można sobie poradzić. Kliknij i sprawdź, czy masz rwę kulszową!

Czym jest ból bez uszkodzenia?

Pojęcie „ból bez uszkodzenia” oznacza, że jeśli boli, nie musi być uszkodzenia. Zmiany funkcjonalne są do odkręcenia, a od bólu można się uwolnić. Więcej dowiesz  się z naszego blogu o fizjoterapii i osteopatii: Przyczyny bólu – ból bez uszkodzenia.

Klientka pokazująca fizjoterapeucie, co ją boli w odcinku szyjnym

Wiedza, ćwiczenia i porady dla Ciebie

Poznaj najnowsze wpisy na blogu

Możesz działać skuteczniej i żyć przyjemniej! Możesz naprawdę sporo bez dysfunkcji somatycznych i bez dolegliwości bólowych. Stworzyliśmy dla Ciebie blog Fizjoexspress, z którym codzienność stanie się łatwiejsza.

Poznaj nasze sprawdzone sposoby na sprawne ciało i naucz się, jak wypracować prawidłowe nawyki sprzyjające zdrowiu.

Więcej wpisów

Blog o fizjoterapii i osteopatii

Najnowsze wpisy na blogu